Сантехнік Львів

Послуги сантехніка

Професійні послуги приватних майстрів і компаній з ремонту сантехніки. Наші майстри оперативно надають сантехнічні послуги приватним особам в житлових будинках, компаніям в офісах, комерційних і торговельних приміщеннях.

Сантехнік Львів виклик (2)

ЦІНИ на послуги сантехніка

Послуги сантехніка у Львові: встановлення та ремонт. Терміновий виклик сантехніка додому. Телефон: 097-86-00-913, 073-419-19-55

Встановлення сантехніки

Ремонт ванної кімнати Львів.

Встановлення ванни

Здійснюємо монтаж нового сантехнічного обладнання. Ми знайомі з технічними особливостями багатьох фірм.

Монтаж сантехніки проводимо акуратно, дотримуємося всіх рекомендації по регламенту.

Ремонт сантехніки

Вам не доведеться купувати нову сантехніку, якщо її можна відремонтувати.

Усунемо неполадки в роботі сантехнічного обладнання з максимальним збереженням працездатності.

В наявності величезний вибір запасних ремкомплектів, для сантехнічного обладнання.

Гарантія на сантехнічні послуги.

На всі сантехнічні послуги з монтажу, установки й ремонту сантехнічного обладнання поширюється гарантія. Ми намагаємося надати сервіс високої якості і контролюємо виконані замовлення клієнтів. Терміновий виклик сантехніка додому Львів

Сантехнік Львів виклик

Терміновий виклик сантехніка додому для усунення аварійних ситуацій: протікання, засмічень. Не намагайтеся самостійно впоратися з виниклою проблемою це може спричинити наслідки пов’язані з протіканням води в сусідні квартири та відшкодування фінансових втрат. Для виконання термінових викликів працюють мобільні бригади мають при собі все необхідне обладнання для виконання найскладніших завдань. Прибуття сантехніків на будинок відбувається протягом години. Майстри здійснюють весь спектр сантехнічних послуг: заміна сантехнічного обладнання, змішувачів, унітазів, раковин, ванн, душових кабін, сушок, батарей опалення та багато іншого. Весь спектр сантехнічних послуг з водопостачання, опалення, каналізації квартири, офісу, заміського котеджу. Ремонт ванної кімнати під ключ, повна заміна труб в квартирі та їх розведенням.

Для замовлення послуг телефонуйте на контактний телефон. 097-86-00-913, 073-419-19-55

Сантехнік Львів – головний майстер у вашій квартирі

Якщо у вашій квартирі потік кран або раптом несподівано прорвало трубу опалення, то ви будете готові посперечатися з ким завгодно про те, що найважливіший майстер в житті людини – це сантехнік. І таки будете праві, тому жодна з систем у вашій квартирі не потребують настільки термінового втручання в разі аварії, як сантехнічна система. Тому перше, що ви зробите – виклик сантехніка Львів.

Вже давно минули часи, коли ви здійснювали виклик сантехніка з ЖЕКу за місцем проживання. Історія завжди розвивалася за одним сценарієм. «Втомлений» сантехнік дядя Ваня приходив під кінець робочого дня і, перекривши воду, починав стверджувати, що прокладки такого номіналу у них в конторі давно відсутні, і тільки випадково у нього в кишені виявляється зайва, яку він купив на власні гроші і т.д . Продовження історії вам відомо.

Відповідальний і кваліфікований сантехнік у м. Львів позбавить вас від проблем

Виклик сантехніка – він завжди строковий, незалежно від того, в якому районі Львова ви проживаєте. Сьогодні за свої гроші ви отримаєте значно більш кваліфіковану і якісну роботу, ніж колись міг виконати місцевий дядя Ваня. І неважливо, чи відбулася у вас аварія водостічної труби або потрібно відремонтувати бачок унітазу, вам будуть необхідні послуги сантехніка, який зможе оперативно прибути на місце і виконати ремонтні роботи.

Сантехнік Львів пропонує послуги, розцінки на які вказані на сайті. Це допоможе вам зорієнтуватися і не переживати, чи вистачить наявних коштів, щоб виконати заплановану роботу. Хочете ви встановити ванну з гідромасажем або просто поміняти змішувач, перенести каналізацію або повісити шторки у ванній кімнаті, вартість послуг сантехніка буде найпривабливішою по львівським розцінками. За цим суворо стежать наші менеджери Замовити послугу “Сантехнік Львів” – 097-86-00-913, 073-419-19-55.

Наші фахівці мають високу кваліфікацію і величезний досвід роботи, що дозволяє їм якісно і з гарантією виконувати весь спектр сантехнічних робіт. Виклик сантехніка додому у Львові забезпечить вам упевненість в тому, що роботи будуть виконані добротно, швидко і недорого.

Завжди затребувана професія – сантехнік Львів

Історія професії

Послуги сантехніка у Львові завжди були дуже затребуваними. Можна сказати, що у м. Львів сантехнік – стародавня професія. Перші відомості про появу людей, які обслуговують водопроводи, відносяться до періоду розквіту Римської Імперії. Тоді був час активного будівництва лазень, так званих, терм. Деякі з них вміщували до 2 тис. осіб і представляли собою комплекс ванн і басейнів з водою різної температури, яка добувалася з акведуків і доставлялася за кілька кілометрів. Труби для води виготовлялися з дерева та каменю, і тому потребували постійного обслуговування. Сантехніки того часу, ймовірно, в силу небезпеки професії, були одягнені в костюми з додаванням свинцю.

Сьогодні ця професія менш екстремальна, однак, вона не позбавлена певних ризиків. Окріп, іржа, агресивна дія стічних вод – все це не завжди приємне і дуже небезпечне для людини сусідство. Але такі реалії, хтось повинен працювати в таких умовах, і ця людина – сантехнік (Львів). Саме від нього залежить, як швидко буде відремонтований кран чи прочищена каналізація. Саме він першим прийде на допомогу, коли прорвуть труби опалення і з’явиться ризик затопити гарячою водою квартиру під вами. Навіть просто встановити новий унітаз або ванну з гідромасажем ви навряд чи зможете самостійно.

Послуга сантехнік Львів

З моменту першої згадки про дану професію пройшли тисячоліття і сьогодні професія сантехніка – одна їх самих потрібних і шанованих на ринку комунальних послуг. Ніяке будівництво або ремонт не обходяться без установки і приведення у працездатний стан сантехнічного обладнання і каналізації, відповідно, залучення сантехніка.

Наша компанія пропонує послугу сантехнік Львів, які включають в себе установку ванн, раковин, унітазів, біде, лічильників для води, прокладання водопровідних і каналізаційних труб, усунення засмічень, ремонтні роботи різної складності та багато іншого. Розцінки на виїзд і роботу фахівців можна знайти на нашому сайті. Ця інформація дозволить вам зробити правильний вибір і зорієнтуватися у вартості та обсягах планованих робіт.