Шпаклювання стелі Львів

Шпаклювання стелі Львів

Шпаклівка стелі Львів становить частину малярних робіт, які виконуються при ремонті в приміщеннях. Шпаклювальні роботи зазвичай виконуються після штукатурних робіт. Метою шпаклювання стелі є створення гладкої поверхні під фарбування, під наклеювання шпалер, під декоративну штукатурку. На кінцевому етапі шпаклювальних робіт поверхні шліфуємо і в підсумку отримуємо бездоганні стелі.
Шпаклювання стін і стель можна виробляти тільки на тверді, міцні і чисті підстави. Шпаклівка може оброблятися на штукатурці, камені, цегляній кладці, бетоні, гіпсобетоні, легких будівельних плитах, гіпсокартоні, ізоляційних плитах.

  • Для робіт з шпаклювання стелі Львів не придатні поверхні, довготривало знаходяться у вологому стані, скло, пластмаса і метал.
  • Шпаклювання стелі і стін виробляють у два шари: попередній і фінішний(СТАРТ, ФІНІШ).
  • Перед початком шпаклівки, стіни необхідно ретельно прогрунтувати, пов’язавши тим самим пил і поліпшивши зчеплення шпаклівки зі стіною. Потім наноситися перший шар шпаклівки шириною від 0,5 мм. до 25 мм., після чого першому шару дають просохнути.

Перед накладанням другого шару поверхню знову грунтують і накладають фінішний шар, шириною від 0,2 мм. Ним заповнюють дрібні дефекти. Після фінішного шару шпаклівки стеля має гладку поверхню, що практично не вимагає шліфування.