Спонжинг – Декоруємо стіни

Спонжинг Львів

Якщо ви хочете зробити щось цікаве, забавне й веселе, то зробіть ремонт стін у стилі спонжінг.
Спонжінг – це техніка декоративного фарбування приміщення за допомогою губки, із застосуванням декількох відтінків фарби: вони ніби хаотично наносяться один на одного губкою з великими порами, і в результаті поверхня стін стає строкатою, веселою і стильною.

Під час роботи, ви можете регулювати ступінь домінування кольору – основного відтінку стіни і надавати краплистий малюнок.
Перед тим як купити фарбу певної колірної гами, враховуйте основні тони килимового покриття вашої кімнати та меблевої оббивки.
Щоб досягти бажаного результату, вам краще використовувати пастельні або тільки яскраві кольори. Спонжинг емульсійної фарбою можна застосувати на таких поверхнях: однотонних стінах, покритих штукатуркою або обклеєних шпалерами, або на поверхнях з дерева, скла, кераміки, пластикового ламінату. Не підійдуть рельєфні шпалери, а також якщо штукатурка на стінах не була пофарбована раніше, то доведеться її заґрунтувати.
Зазвичай використовують матову водоемульсійну фарбу, так як глянцеві фарби блискучі, і вони своїм блиском і сяйвом відволікають від колірних переходів нового покриття. Якщо ви також вибрали водоемульсійну фарбу, то не забувайте іноді мити губку в теплій мильній воді.

Спонжинг або губка

Якщо у вас є можливість то можна купити натуральну морську губку з великими порами, або ж задовольнитися звичайною синтетичною губкою.
Отже, беремо ножиці і вирізаємо овальну губку (якщо вона у вас була іншої форми). З одного боку губки зробіть побільше отворів, за допомогою ножиць (ножицями виріжте невеликі шматочки і потім вищіпніть їх руками). Спонжинг готовий!
Стіни готові і пофарбовані основним кольором, візьміть спеціальні засоби для очищення пофарбованих поверхонь і вимийте їх. Якщо ви хочете радикально змінити колір, то після того як вимили стіни, перефарбуйте їх однотонної фарбою.
Основний колір наносимо валиком на всю поверхню стіни. Беремо фарбу другого кольору, приблизно 1 великий кухоль фарби необхідно змішати з такою ж кількістю води і гарненько розмішати. Консистенція у вигляді нежирних вершків.
Трохи фарби влийте в лоток, губку намочіть у воді і відіжміть. Потім злегка занурте її у фарбі. Роботу необхідно починати з верхнього кута стіни, рухаючись у бік і вниз. Намагайтеся закінчити фарбування стіни до того, як вам доведеться вдруге занурити губку у фарбі.
Беремо другу губку або добре вимиту першу. Так само розводимо наступний колір фарби. І починаємо наносити, періодично повертаючи губку.
Для кутів стіни можна зробити маленьку губку.
Увага! Щоб фарба була нанесена рівномірно на стіну, періодично відступайте пару кроків назад і оцінюйте результат.
Під час роботи біля тієї стіни, яку ви не мають наміру фарбувати, притисніть лист картону до краю, і використовуйте маленьку губку. У такому випадку ви не забрудните стелю або інший предмет.
Якщо верхній шар фарби переважає над основним, то це можна виправити. Розведіть фарбу основного кольору водою і нанесіть її губкою поверх особливо помітних плям, щоб відновити колірний баланс.
Якщо ви не задоволені результатом, то стіну можна знову перефарбувати в основний колір, і спробувати все зробити знову.
Увага! Наступний шар фарби наносите, після того як попередній шар вже висох.

Найчастіше шукають:

Comments are closed.