Гіпсокартон – обшивка стін

Гіпсокартон – універсальний матеріал, який являє собою прямокутні, плоскі будівельні елементи, що складаються з гіпсового сердечника, обклеєного з двох сторін спеціальним картоном для більшої міцності і більшої гладкості поверхні, який ви можете використовувати в ремонті квартири.

Облицювання за допомогою гіпсового клею.

Картон служить каркасом і прекрасною основою для нанесення будь-якого оздоблювального матеріалу (штукатурка, шпалери, фарба, керамічна плитка).
Гіпсокартон
Гіпсокартон – матеріал одночасно гнучкий і твердий, що має малу вагу. Він незамінний для будівельно-оздоблювальних робіт у приміщеннях з сухим і нормальним режимом вологості.

Гіпсокартон випускається у вигляді плоских листів, довжина яких 2,5- 4,8 м, ширина 1,2-3 м і товщина 8-24 мм. Його іноді називають сухою штукатуркою.

Гіпсокартонні листи (КГЛ) «дихають», тобто поглинають надлишок вологи з повітря або віддають її, якщо повітря дуже сухе, природним шляхом регулюючи мікроклімат у житлових приміщеннях.

КГЛ не містять токсичних елементів і володіють кислотністю, аналогічної людській шкірі. Крім того гіпс не радіоактивний, забезпечує високу звуко- і термоізоляцію, позбавлений запаху і термонейтрален.

Обшивка стін гіпсокартоном

Гіпсокартонні листи можна розділити на звичайні (ГКЛ) і вологостійкі (ГКЛВ), з добавками, що знижують поглинання вологи. У ГКЛВ водопоглинання по масі в 2 рази менше, ніж у ГКЛ. Стандартний аркуш набирає за певний проміжок часу 20% вологи, то вологостікий – тільки 10%.

Зовні ГКЛ і ГКЛВ легко розрізнити за забарвленням поверхні: звичайні листи відбиваються сірим картоном, а вологостійкі – зеленим.

При роботі з гіпсокартоном потрібно подумати і про решту необхідних матеріалів для ремонту.

  • металеві профілі
  • шурупи кріплення
  • гіпсовий клей
  • інструмент і стрічку для закладення швів
  • та інше.

Найчастіше шукають:

Comments are closed.