Грунтовка стін

Грунтовка основа кожного комплексного ремонту і будь-яких оздоблювальних робіт. Володіючи зв’язуючими і зміцнюючими властивостями, грунтовки часто запобігають пошкодженню базової поверхні. Крім цього шар грунтовки сприяє більш рівномірному накладенню і абсорбції таких матеріалів, як фарби, штукатурки, шпалерний клей, шпаклівки.

Сьогодні на нашому ринку представлено безліч, як сухих, так і готових до застосування грунтувальних матеріалів.

При виробництві складу враховуються:

грунтовка стін

  • Тип оброблюваної поверхні (цегляна стіна, бетон або керамзитобетонні блоки, метал, гіпсоліт, гіпсокартон, дерево, оштукатурені цементним розчином поверхні і інше);
  • Особливості приміщення, в якому грунтовка застосовується (вологе або сухе), а також спосіб подальшої обробки (фарбування, укладання плитки, обштукатурювання).

Будь – яка грунтовка включає в себе плівкоутворювальні речовини (смоли, бітуми, масла, різні види клею), пігменти, прискорювачі висихання і різні добавки для додання поверхні тих чи інших властивостей. Виробляються на мінеральній, акрилової, алкидній та інших основах.

В якості сполучення використовують цемент. Такий склад застосовують для первинної прискореної обробки і вирівнювання внутрішніх стін з мінеральних же матеріалів: бетону, штукатурки, легкого бетону, цегли, газосилікатних і керамзитобетонних блоків. Сьогодні широко поширені універсальні водорозчинні грунти з хорошим покриттямна основі акрилових сополімерів. Такі склади забезпечують хороший адгезійний контакт з кінцевим покриттям, у тому числі з латексними, акриловими та алкідними фарбами. Грунтовка підходить для підготовки поверхні з бетону та бетонних блоків, цементу і цементної штукатурки, гіпсових і гіпсокартонних плит, дерева.

Грунтовка

Для первинної та вторинної обробки нових і раніше пофарбованих дерев’яних, деревно-волокнистих і деревно-стружкових плит призначені грунтовки швидкого висихання на алкидной основі.

Матеріали вузької спеціалізації, такі як вологоізоляційні грунтовки, ізоляційні грунтовки, фарби-грунтовки для стель і грунтувальні склади для підготовки підлог.

Найчастіше шукають:

Comments are closed.